وردپرس

.بلاگ نوشته ها

تحقیقات، مطالعات و مقالات علمی و آخرین رویداد های شفاخانه چشم روشنا را در این قسمت دنبال کنید.

نصب و راه اندازی سیستم Techno Vision (مدیریت شفاخانه چشم)

نصب و راه اندازی سیستم Techno Vision (مدیریت شفاخانه چشم)

شفاخانه معالجوی تحقیقی چشم روشنا به همکاری شرکت تولید نرم افزار آراد اولین نسخه آزمایشی سیستم مدیریت شفاخانه چشم، تحت نام Techno Vision را نصب و راه اندازی نمود. این سیستم با قابلیت ثبت مشخصات مریض ها، ثبت سوابق مریضی ها، نوبت دهی اینترنتی (ایمیل، وبسایت)، نوبت دهی تلفنی (اس ام اس، تماس مستقیم) گامی دیگر برای ایجاد سهولت برای مریض دارانی که قادر به حضور فزیکی برای دریافت نوبت در شفاخانه نبوده اند راه اندازی کرده است. همچنان سیستم ورقی که به نوعی هم برای شفاخانه و هم برای مراجعین مسئولیت و بار اضافی را در بر داشت در یک مرحله چند ماهه به طور کل از میان برداشته شده و دیگر هیچ دغدغه ای در قسمت از دست رفتن سوابق مریضی برای مریضداران محترم و خود شفاخانه نمی باشد.

roshana-meeting-techno-vision-beta-3

معرفی کامل سیستم، در یک جلسه رسمی برای تمامی داکتر صاحب ها و کارمندان مسلکی شفاخانه توسط نماینده شرکت سازنده Techno Vision به صورت عملی ارائه شد. قابلیت های دیگر این سیستم که در قسمت کارمندان نیز سهولت ایجاد کرده است، ثبت یک باره مریضان و فراخوانی چندین بار و ثبت معاینات مختلف برای یک شخص می باشد.

شفاخانه روشنا و هیئت رهبری آن اولین شفاخانه در زمینه چشم بوده که با اتکا به نیروی توانمند داخلی و حمایت از انجینیران مسلکی کشور در عرصه تکنولوژی و صنعت نرم افزار دست به ساخت سیستمی بی نظیر کرده است.

تصاویری از نمای سیستم:

login-form-techno-vision-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d9%84%d8%a7%da%af%db%8c%d9%86-%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%88-%d9%88%db%8c%da%98%d9%86

patients-history-manage

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *